Lęki w sytuacjach szkolnych (pdf)

Patologiczne strategie radzenia sobie z lekiem (pdf)

Sukces na Twoich warunkach (pdf)

Leki dzieci i młodzieży (pdf)

Zapraszamy wszystkich i małych i dużych do sprawdzenia swojej wiedzy nt. temat zdrowego stylu życia. W wolnej chwili możecie pobawić się wykorzystując poniższe aplikacje:
Co służy zdrowiu? - https://learningapps.org/9767230
Co szkodzi zdrowiu? – https://learningapps.org/9768290
Zdrowy styl życia dla małych i dużych - https://forms.gle/7k49azpLEKdvPVFU7
Gra milionerzy - https://learningapps.org/5276427

Typowe emocjonalne mity (pdf)

pieniadzeWydział Edukacji Urzędu Miasta Włocławek informuje, że wypłata stypendium szkolnego za okres od stycznia do czerwca 2019 r. dla osób, które przedstawiły faktury i/lub rachunki potwierdzające zakupy na cele edukacyjne w całej przyznanej kwocie stypendium, odbędzie się w następujący sposób:
dla osób, które podały numer konta bankowego nastąpi przelewem na wskazany rachunek bankowy do dnia 17.05.2019r.;
pozostali wnioskodawcy kwotę przysługującego stypendium będą odbierać w terminie od 20.05.2019r. do 22.05.2019r. w kasie Nr 2 Urzędu Miasta Włocławek, ul. Zielony Rynek 11/13.
Szczegółowe terminy wypłat w kasie przedstawiają się następująco:

paczkaSamorząd Uczniowski wraz z pedagogami szkolnymi zorganizował akcję charytatywną "Pomóż innym cieszyć się świętami", która polegała na zbiórce słodyczy. Z zebranych darów przygotowano paczki świąteczne dla uczniów z rodzin potrzebujących wsparcia. Składamy serdeczne podziękowania za okazane serce wszystkim darczyńcom, a zwłaszcza uczniom i ich rodzicom z klas: Ic, Ie, IIa, IIb, IIc, IIIc, IVa, IVd, Vb, VIc, VIId, VIIId.

    

  

Akcje charytatywneDziś (10-12-2018r.) zakończyliśmy akcje charytatywne: "Pielucha dla malucha", "Pamiętamy o Tobie św. Mikołaj i ja". Społeczność szkolna przygotowała 10 paczek od św. Mikołaja dla podopiecznych domów dziecka. Dziękujemy klasom: Ia,I b, Ie, Vd, IVe, Vf, VIc, VIIIb oraz indywidualnym darczyńcom. Społeczność szkolna zebrała także środki higieniczne i słodycze. Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc serdecznie dziękuję.
Katarzyna Biłyk

mother daughterW dniach 28 listopada 2018r. i 05 grudnia 2018r. w naszej szkole odbyły się warsztaty psychologiczne dla rodziców "Szczęśliwy rodzic". Wszystkim osobom, które przyszły na spotkanie dziękujemy za aktywność i zaangażowanie.
Katarzyna Biłyk, Edyta Hutyn-Wawrzonkoska