SpotkanieW roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole klasa 1d podjęła współpracę ze szkołą we Francji.
Zobacz spotkanie SKYPE.

PozdrowieniaW roku szkolnym 2018/2019 w naszej szkole klasa 1d podjęła współpracę ze szkołą we Francji.
Zobacz pozdrowienia z Francji i z Polski.

Przedstawienie "Magia świąt"20 grudnia 2018r. społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 miała okazję obejrzeć przedstawienie wigilijne "Magia świąt", przygotowane pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 „Wespół” przez nauczycieli z gościnnym udziałem rodziców.

zyczenia 5cZdrowych, spokojnych i pięknych Świąt Bożego Narodzenia oraz ciepła w sercach i samych cudowności życzy klasa 5 c 🙂

muzyka: Ania Szarmach "Coraz bliżej święta"

STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – PRZEMARSZ PO OSIEDLU9 listopada 2018r. obchodziliśmy Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Przemaszerowaliśmy po Osiedlu śpiewając pieśni patriotyczne.

STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – ZSP1 ŚPIEWA HYMN PAŃSTWOWY9 listopada 2018r. obchodziliśmy Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Zespół Szkolno-Przedszolny nr 1 we Włocławku włączył się w akcję "Rekord dla Niepodległej" (#rekorddlaniepodleglej). O godzinie 11:11 zaśpiewaliśmy wspólnie Hymn Państwowy.

STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – AKADEMIA9 listopada 2018r. obchodziliśmy Setną Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Obchody uświetniła Akademia.

Wycieczka Francja-Hiszpania 2018Wspomnienia z wycieczki Francja-Hiszpania 2018.

Zobacz zdjęcia w galerii.

Zobacz paradę postaci bajkowych Walta Disneya - Disneyland 2018.

Bal karnawałowy klas IV-VII

31 stycznia 2018r. odbył się Bal karnawałowy klas IV-VII.
Zdjęcia z balu w galerii.

Przedstawienie pt. „Malutka Czarownica”Tak! W baśniach wszystko jest możliwe! Teatrzyk Arlekin zaprezentował uczniom klas młodszych przedstawienie pt. „Malutka Czarownica”. Była to historia o pewnej czarownicy, która postanowiła być dobra dla ludzi i jak to w baśniach bywa, wszystko szczęśliwie się skończyło.